دیدار اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان شاهین دژ با فرماندار

اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان شاهین دژ با فرماندارشاهین دژ دیدارنمودند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین دژ:اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات در شهرستان شاهین دژعصرامروز با فرماندار شاهین دژ دیدارنمودند
"دکترحسین زاده"فرماندار شاهین دژ در این دیدار با اشاره به اینکه خدمت به بارگاه  منور ائمه اطهار(ع) از توفیقات ارزشمند است گفت: ستاد بازسازی عتبات عالیات امروز در سراسر کشور فعالیتهای خوب و برجسته ای را در  زمینه بازسازی و نوسازی بارگاه ائمه اطهار(ع) انجام داده است و با توجه به عشق وارادت مردم متدین شهرستان شاهین دژبه ائمه اطهار(ع)، می‌طلبد که این ستاد در شهرستان شاهین دژ هم  بصورت جدی وفعالانه تلاش کند.
وی احساس مسئولیت در برابر انجام کارهای خیر  و انجام خدمات  در این راستا را بسیار مهم دانست و گفت: خدمت به بارگاه نورانی ائمه اطهار(ع) توفیق بزرگی است.
 فرماندار شاهین دژبا اشاره به اینکه  مردم شهرستان شاهین دژ در انجام امور خیریه و نیز کارهای معنوی ومذهبی پیشتاز هستند گفت: در صورت برنامه ریزی مناسب و اطلاع رسانی عمومی، اطمینان داریم که مردم به وظایف خود دراین خصوص بخوبی عمل خواهندکرد.
در این جلسه دادخواه مسئول ستاد عتبات عالیات شهرستان شاهین دژ گزارشی از اقدامات سال گذشته ستاد و برنامه های سال جاری و مسائل ومشکلات ستاد را در حضور فرماندار تشریح نمود.
فرماندار شاهین دژ در این دیدار بر برگزاری منظم جلسات هماهنگی ستاددر شهرستان واستفاده از ظرفیت دستگاههای اجرایی ونهادهای انقلابی تاکید کرد.