دیدار فرماندارشاهین دژ با خانواده معظم شهدا و جانبازان

فرماندارشهرستان شاهین دژبا خانواده معظم شهیدان بابایی وهاشم پور دیدار نمودند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین دژ: در راستای اجرای طرح سپاس از خانواده معظم شهدا وایثارگران در شاهین دژ؛فرماندار شهرستان شاهین دژ با حضور در منزل خانواده های معظم شهیدان بابایی و هاشم پور با خانواده این شهیدان سرافراز دیدار و یاد و خاطره  شهدا را گرامی داشتند.

ایوب آذین پور فرماندار شاهین دژ در این دیدار  گفت: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، این آرامش رامرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که درراه دفاع ازآرمان هاو ارزش های اسلامی جانفشانی کردند.

وی افزود: تلاش همه ماباید در جهت خدمت به  خانواده های معظم شهدا و  جانبازان و آزادگان و ایثارگران عزیز باشد.

وی گفت : خانواده های معظم شهدا وایثارگران  مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیار بزرگ محسوب می شود.

فرماندارشهرستان شاهین دژ با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگران تلاش شود کم است، گفت : خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان کاری ارزشمند است.

شایان ذکر است فرماندار شهرستان شاهین دژ از بدو حضور در شهرستان شاهین دژ طرحی رابه نام "سپاس از خانواده معظم شهداوایثارگران " اجرایی نموده که درراستای آن مسئولین ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان بصورت هفتگی از تمامی خانواده معظم شهدا وایثارگران دیدار خواهند کرد.