با صدور پیامی سالروز تشکیل کمیته امداد امام خمینی (ره) را تبریک گفت

درمتن پیام آذین پور فرماندار شهرستان شاهین دژ آمده است:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین دژ:فرماندار شهرستان شاهین دژ با صدور پیامی سالروز تشکیل کمیته امداد امام خمینی (ره) را تبریک گفت:

متن پیام بدین شرح  است:

یکی از برترین تعالیم دین مبین اسلام، احسان و نیکوکاری و دستگیری از نیازمندان است؛ و این توفیقی است از جانب خداوند متعال که تنها نصیب بندگان برگزیده او می شود. تأسیس کمیته امداد به فرمان حضرت امام خمینی (ره) در سال 1357 یکی از برکات و دست آوردهای انقلاب اسلامی است که با هدف خدمت به محرومان و مستمندان جامعه تشکیل شد.
14 اسفند هرساله یادآور به بار نشستن شجره طیبه نهادی است که به دست پیر جماران غرس شده تا ثمره آن ره آوردی باشد برای محرومان و نیازمندان وخودکفایی ، توانمندسازی و کارآفرینی آنان در جهت عزت و کرامت انسانی ازجمله فعالیت های کمیته امداد در این عرصه بوده است.
وامروز پس از سالها تلاش صادقانه  هر روز به افتخارات این نهاد مقدس افزوده می گردد و این مرهون پیگیری و دلسوزی این مجموعه پرتلاش بوده است .
اینجانب لازم می دانم ایام فرخنده سالروز تأسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) را به تلاشگران این عرصه صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمایم، امید است در پرتو عنایات حق تعالی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و با الهام از رهنمودهای امام راحل (ره) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همه با هم در پیشبرد اهداف و ارتقاء جایگاه و نقش کمیته امداد درراستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش موفق و موید باشید.
همچنین در آستانه ایام نوروز تلاش کنیم با همدلی و مهربانی حس نوع دوستی را بیش از همیشه در جامعه تقویت کرده و با شرکت در جشن های نیکوکاری به کمک اقشار ضعیف بشتابیم که بی تردید این رفتارهای زیبای انسانی سعادت دنیا و آخرت را برایمان به ارمغان خواهد داشت./
آذین پور فرماندار شهرستان شاهین دژ