سخنرانی فرماندار شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه شاهین دژ

بمناسبت فرارسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تیموری فرماندار شهرستان شاهین دژ در بین الصلاتین نمازعبادی ,سیاسی جمعه این هفته شاهین دژ سخنرانی کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین دژ: بمناسبت فرارسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تیموری فرماندار شهرستان شاهین دژ در بین الصلاتین نمازعبادی ,سیاسی جمعه این هفته شاهین دژ سخنرانی کرد
امیر تیموری فرماندارشهرستان شاهین دژ در این آیین با تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا(س)  و روز زن  و دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی با پشتوانه مردمی و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری یکی از مستقل ترین کشورهای جهان امروز است  .
وی گفت:دشمنان نظام از ایران مستقل و مقتدرو توسعه یافته همواره در هراس بوده وهستند .
فرماندار شاهین دژ افزود:از بدو پیروزی انقلاب اسلامی  تا به امروز استکبار جهانی  با هر چه در توان داشت  برای ازبین بردن این انقلاب کوتاهی نکرد و آخرین توطئه استکبار جنگ اقتصادی با هدف ایجاد شکاف میان نظام  و مردم بود که با حضور مردم و تلاش کارگزاران نظام و دولت این توطئه ها هم خنثی خواهد شد.
فرماندار شاهین دژ در خصوص برجام و مذاکرات هسته ای گفت: مذاکرات هسته ای زیر نظر مقام معظم رهبری با تلاش تیم دیپلماسی دولت   انجام شد که با خارج شدن یکطرفه آمریکا از این توافق , رسوایی دیگری برای قدرت های استکباری وآمریکا رقم زد.
فرماندارشهرستان شاهین دژهمچنین با اشاره به اقدامات دولت در 8سال گذشته در بخش های مختلف در شاهین دژ گفت: دولت تدبیر وامید علی رغم وجود فشار وتحریم های ظالمانه وکمبودمنابع و اعتبارات؛  اقدامات مهم و خوبی در حوزه ه های مختلف انجام داده است و به اندازه تمامی دولت های گذشته کارو خدمات انجام داده است.
وی  گفت: گازرسانی به بیش از 50 روستا که 18روستا نیز در دهه فجر سال جاری کلنگ احداث آن به زمین زده شد ؛ساخت 2درمانگاه تخصصی , توسعه بیمارستان شهید راثی , ساخت11مرکز بهداشت روستایی ,احداث مرکز دیالیز و طرح تجهیز و ونوسازی مراکز درمانی از جمعه اقدامات دولت فقط در حوزه خدماتی و بهداشتی در این شهرستان  است.
فرماندار شاهین دژبا تاکید بر اطلاع رسانی عملکرد و اقدامات دولت به مردم در این ایام مبارک؛  تصریح کرد:در دهه فجر سال جاری 110طرح عمرانی با اعتبار بیش از 95میلیارد تومان در شهرستان شاهین دژ به بهره برداری خواهد رسید.
نماینده عالی دولت در شاهین دژ با تاکید بر حفظ اتحاد وهمدلی و دوری از نفاق و تفرقه اظهار داشت: همدلی ووفاق جمعی بین مردم ومسئولین می تواند تمامی توطئه دشمنان نظام را نقش بر آب کند.
وی با اشاره به شیوع بیماری کرونا و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور گفت: بدلیل شیوع بیماری کرونا در سال جاری و ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی بسیاری از برنامه های دهه فجرآنچنان که در شان نظام وانقلاب باشد اجرایی نشد .