جلسه شورای ترافیک و مدیریت بحران در شهرستان شاهین دژ برگزار شد/فرماندار: مصوبات جلسات وکارگروه ها باید در کمترین زمان ممکن اجرایی شود

جلسه شورای ترافیک وحمل ونقل ومدیریت بحران در شهرستان شاهین دژ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین دژ ؛ جلسه شورای ترافیک ومدیریت بحران  شهرستان شاهین دژبا دستور کار "پیش بینی تمهیدات پایان سال وبررسی مصوبات جلسات قبل "  به ریاست فرماندار وبا حضور جمعی از مسئولین شهرستان در سالن جلسات این شهرستان برگزار شد.
"محمدعلی حسین زاده" فرماندار شهرستان شاهین دژ دراین جلسه با تاکید بر حضور مدیران در تمامی جلسات و پیگیری جدی ودقیق مصوبات و امور گفت: مصوبات جلسات وکارگروه ها بدلیل اینکه در راستای حل معضل ومشکلات یک حوزه صادر شده باید در کمترین زمان اجرایی شود.
فرماندارگفت: دستگاههای ذیربط بویژه شهرداری ها و راهداری و حمل ونقل جاده ای می بایست باهمکاری وهماهنگی سایر دستگاهها اهتمام جدی در راستای حل مسائل ومشکلات ترافیکی شهرستان داشته باشند.
وی با تاکید بر احصا وبررسی تمامی  ابعاد اجرای هر طرح وبرنامه ای گفت: تمامی کارها باید از زیربنا و اساس بصورت کارشناسی شده وجدی اجرایی شود متاسفانه بسیاری ازتنگناها و مشکلات امروز ما مدیریتی است.
فرماندار شاهین دژ با قدردانی از تلاشهای پلیس انتظامی وپلیس راه وراهور شهرستان گفت: تمام مسائل ومشکلاتی که به نوعی موجبات ایجاد بی نظمی ترافیکی  می شود باید برطرف گردد.
در ادامه موضوعاتی از قبیل حمل و نقل درون شهری و برون شهری ، تاکسیرانی ، ترمیم و خط کشی عابر پیاده,نصب تابلوهای راهنمایی ورانندگی ,سرعت گیرها و .... مورد بررسی قرار گرفت .
"محمدعلی حسین زاده" فرماندار شاهین دژ در خصوص الزامات جلسه هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران در آستانه فرارسیدن ایام پایانی سال و تعطیلات نوروزی گفت: دستگاههای اجرایی تمهیدات ضروری ایام پایانی سال و تعطیلات نوروزی و کشیک اداری را پیش بینی و به فرمانداری اعلام نمایند
وی گفت: تمهیدات استقرار پلیس ,آتش نشانی , هلال احمر و فوریت های پزشکی در مبادی ورودی و داخل شهر حتما باید پیش بینی شود.
فرماندارشهرستان  شاهین دژدر این جلسه از دستگاههای اداری حاضر در جلسه خواست  تا در جهت پیشگیری و آمادگی برای مواقع بحرانی ،برنامه های خود را برای سال جدید تدوین نمایند تا با آمادگی کامل تصمیمات مناسب و سازنده در مواقع بحرانی گرفته شود.
فرمانداربا اشاره به موقعیت جغرافیائی  خاص شهرستان به برنامه ریزی های منظم و ایجاد ساز و کار مناسب در امور مدیریت بحران به منظور پیشگیری، کنترل و نظارت دقیق در حوادث طبیعی را امری مهم و ضروری دانست و گفت: انتظار می‌رود مدیران دستگاههای اجرائی در شهرستان با دقت و سرعت عمل نسبت به شناسائی و پیگیری نقاط بحرانی و حادثه خیز تلاش کرده و مدیران و روسای ادارات شخصا پیگیر امورات باشند.