در پیامی سال نو را تبریک گفت

فرماندار شاهین دژ در پیامی فرارسیدن سال نو را تبریک گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  دولت در شهرستان شاهین دژ:فرماندارشاهین دژ  در پیامی فرا رسیدن سال جدید را به ملت ایران اسلامی خصوصاً مردم همیشه در صحنه و متدین  شهرستان  شاهین دژ تبریک گفت.
در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبراللیل و النهار
                                                           یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال
 نوروز آیتی از لطف پروردگار و یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی با نسیم روح بخش و دل انگیز خود از راه می رسد و قلب هر انسان روشن ضمیر را به سوی جلال و جمال الهی رهنمون می کند.
این رستاخیز الهام بخش رویشی درونی برای ماست که همچون طبیعت بی جان آغازی دوباره را برای شکوفایی استعدادهای خدادادی خود رقم بزنیم.
نوروز فرصتی برای بازگشت به خود وانقلاب درون است و بازدودن غبار و هرگونه سیاهی دل و جان ،عینیت می یابد،این موهبت برای ایرانیان با فصل شکوفایی و بهار آفرینش مقارن شده تا آغاز سال جدید با رویت بی انباز خداوند و تحول طبیعت همراه باشد و مجالی برای تعمق در آیات و نشانه های الهی فراهم شود.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و عرض ادب به محضر خانواده معظم شهداء، ایثارگران و جانبازان وآحاد مردم شریف ونجیب شهرستان شاهین دژ، نوروز و سال نو را تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سال جدید سالی سرشار از موفقیت، سربلندی، عزت و افتخار برای شما عزیزان بوده و احسن حال برای همگان تقدیر شود ، انشاء الله.

 ایوب آذین پور - فرماندار شهرستان شاهین دژ