فرماندار وامام جمعه شاهین دژ با خانواده معظم شهدا دیدار کردند

امام جمعه وفرماندار شاهین دژ با خانواده معظم دو شهید در محمود آباد دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین دژ ؛ایوب آذین پور فرماندار شهرستان شاهین دژ در روزهای آغازین مسئولیت خود در فرمانداری این شهرستان  بمنظور قدردانی و تجلیل از خانواده های معظم شهداء  به همراه  امام جمعه و جمعی از مسئولین  شهرستان با 2 تن از خانواده های معظم شهید شهرمحمود آباد "شهید عسگرحاجتمند " و"شهید مهرداد شیرزادی " دیدار و گفتگو کردند و از نزدیک مشکلات این عزیزان را مورد بررسی قرار دادند.

فرماندار شهرستان شاهین دژ با بیان اینکه خداوند متعال را شاکرم که بار دیگر توفیق حضور در جمع خانواده های معظم شهدا را نصیب بنده کرد، افزود: سعادتی برای ما مسئولین است که به بهانه های مختلف در خدمت خانواده شهیدان گرانقدری باشیم که حقی بزرگی به گردن همه ما دارند.

وی در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، اظهار داشت: ما این گفته امام (ره) را که شهدا چشم و چراغ این ملت هستند، سرلوحه خود قرار داده‌ایم و دیدار خانواده شهدا را به مثابه تجدید میثاق با آرمان‌های آن شهیدان می‌دانیم.

امام جمعه شاهین دژ نیز در این دیدارها گفت: ما وظیفه داریم، به پاسداشت خون شهیدان و رشادت‌های آنها در دفاع از میهن عزیزمان ایران, امروز در خدمت خانواده معظم شهدا وایثارگران باشیم.

براساس این گزارش، شهیدان حاجتمند وشیرزادی در عملیات کربلای 5 به مقام رفیع شهادت نایل شده اند.