فرماندار شاهین دژ میلاد با سعادت حضرت زینب(س)وروز پرستار را تبریک گفت

"امیر تیموری "فرماندار شاهین دژ با صدور پیامی میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین دژ: "امیر تیموری "فرماندار شاهین دژ با صدور پیامی میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت.
در این پیام آمده است:
حضرت زینب (س)، اسوه صبر و شهامت و پیام‌آور شجاع قیام کربلا الگویی ممتاز برای جامعه، به‌ویژه پرستاران تلاش‌گر است که با تاسی از آن بانوی بی‌بدیل، جلوه‌هایی از صبر  را در نظام سلامت کشور به نمایش می‌گذارند و در این مسیر ، حضور موثر و شبانه‌روزی پرستاران در خدمت‌رسانی به مردم، خصوصاً در مبارزه با ویروس منحوس کووید 19 و تلاش خستگی‌ناپذیرشان برای بهبودی بیماران، برگ زرینی بر کارنامه این قشر افزوده که یقیناً در حافظه مردم قدرشناس ما به یادگار خواهد ماند. لذا روز پرستار را باید فرصت مغتنمی برای ارج نهادن به خدمات ارزشمند مردان و زنان خدوم و شریفی دانست که در این کسوت، برای صیانت از نعمت بی‌جایگزین سلامتی، می‌کوشند.
اینجانب، فرارسیدن میلاد با سعادت الگوی همیشه جاودانه عشق و ایثار، حضرت زینب کبری(س) را  به محضر شریف مردم شهرستان، خصوصاً پرستاران عزیز و تلاشگر تبریک عرض نموده و ضمن قدردانی از زحمات و خدمات آنان، توفیقات روزافزون‌شان را از درگاه خداوند متعال مسالت  دارم.
امیر تیموری - فرماندار شهرستان شاهین دژ