آیین تجلیل از برترین های کنکور برگزار شد

آیین تجلیل از برترین های کنکور سال جاری با حضور فرماندارشهرستان شاهین دژ,رئیس آموزش وپرورش وجمعی از مدیران مدارس ودانش آموزان در فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین دژ: آیین تجلیل از برترین های کنکور سال جاری با حضور فرماندارشهرستان شاهین دژ,رئیس آموزش وپرورش وجمعی از مدیران مدارس ودانش آموزان در فرمانداری برگزار شد.
امیر تیموری فرماندار شاهین دژ دراین آیین با تبریک دهه فجر به اقتدار و قدرت امروز کشوراشاره کرد و گفت: با تلاش  شبانه روزی جوانان این کشور امروز ایران در اوج اقتدار وقدرت قرار دارد.
فرماندار شاهین دژ به معیار وشاخصه های انسان واقعی در جامعه امروز اشاره کرد و  افزود: امروز یونسکو تعریف جدیدی از انسان با سواد ارائه میدهد از نظر آنها انسانی که توانایی ایجاد تغیر در زندگی وجامعه خود داشته باشد او انسان دانا وبا سواد است.
وی همچنین به اهمیت  وجود ظرفیت غنی جوانان در کشوراشاره نمود و؛بیان کرد: جوانان  این مرز وبوم  توانایی ایجاد تغییر در جهت رشد وتوسعه کشور را در عالی ترین وجه آن دارا هستند.
فرماندار شاهین دژ به خدمات واقدامات چهل ودو ساله نظام وانقلاب اشاره کرد گفت: عزت واقتداری که امروز در حوزه های مختلف در کشور شاهد آن هستیم در هیچ دوره ای وجود نداشته است.
وی اظهار داشت: ایران مستقل و قدرتمند امروز در زیر بیرق وپرچم هیچ کشور نیست و بعنوان الگویی برای دیگر کشورها شناخته می شودو این استقلال و اقتدار منشا دشمنی کشورهای استکباری است.
فرماندار شاهین دژ با تاکید بر تقویت توان دفاعی ونظامی کشور افزود: توان دفاعی قدرتمند و نیروی نظامی کارآمد و مجهز بسیاری از هجمه ها و توطئه های دشمنان نظام را در سالهای گذشته خنثی کرده است.
وی با ادای احترام به مقام شامخ  رزمندگان وشهدای مدافع حرم افزود: اگر مدافعین حرم در جبهه سوریه وعراق با داعش مقابله نمی کردند ایران امروز آماج بدترین حملات داعش و دیگر نیروهای مزدور بودامنیت امروز کشور حاصل مجاهدت ورشادت نیروهای مخلص نظامی وانتظامی و امنیتی است.
فرماندار شاهین دژ به برگزاری انتخابات در سال آتی اشاره کرد و گفت: مردم عزیز ما بایداز حق تعین سرنوشت خود در اداره امور کشوربا حضور حداکثری در انتخابات به بهترین نحو صیانت وپاسداری  کنند.
فرماندارشهرستان شاهین دژ با بیان اینکه تحریم برای کشور فرصت است گفت: تحریم های ظالمانه موجبات خودکفایی کشور را در حوزه های مختلف صنعتی ,تکنولوژی , هسته ای , علمی , نظامی و.. را فراهم کرد. ودشمن از این قدرت وپیشرفت واهمه دارد.
وی با تبریک قبولی جوانان این شهرستان در آزمون کنکور سال جاری گفت: شما آینده سازان افتخار این شهرستان وکشور هستید که باید با نظرات سازنده خود در راستای رشد وتوسعه شهرستان شاهین دژ ما را یاری نمایید.
فرماندار شاهین دژ دراین جلسه از زحمات دبیران ,مدیران ورئیس آموزش وپرورش قدردانی کرد.
در پایان این مراسم  از دانش آموزان برتر با اهدا لوح وهدایای تجلیل بعمل آمد.