جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرشهرستان شاهین دژ با حضور فرماندار برگزار شد

دهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرشهرستان شاهین دژ با حضور فرماندار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین دژ:جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شاهین دژ با حضور آذین پور فرماندارشهرستان شاهین دژ برگزار شد.
آذین پور دردهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نیروی انتظامی را در خط اول مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد و افزود: نیروی انتظامی با تلاش و پیگیری های مجدانه  وتقدیم شهدای گرانقدر با ایثار جان و از خود گذشتگی اقدامات خوبی در این راستا انجام داده است.
نماینده عالی دولت در شهرستان شاهین دژ ضمن اشاره به آثار زیانبار مواد مخدر و اعتیاد ، آن را زمینه ساز بسیاری از ناهنجاری ها دانست و خاطرنشان کرد: این معضل علاوه بر اینکه امنیت جامعه را به مخاطره می اندازد ، بنیاد خانواده ها را هم تهدید می کند.
فرماندار شهرستان شاهین دژ با تاکید بر تلاش مضاعف دستگاههای اجرایی در بحث پیشگیری وعملکرد آماری  گفت: دستگاههای اجرایی با برنامه ریزی  در راستای پیشگیری از مواد مخدر تلاش نمایند.
فرماندار شهرستان شاهین دژ ضمن تاکید برفراهم نمودن زمینه مشارکتهای مردمی ، صیانت وحمایت  از بهبود یافتگان اظهار داشت: در بحث اشتغال , سیاست دولت بر  خوداشتغالی استوار  است واز این رویکرد حمایت می کند.
رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شاهین دژ با اشاره به ظرفیت و توانمندی بالای  نخبگان  افزود : تنها راهبرد اثر گذارمبارزه با مواد مخدر رویکرد اجتماع محور است و باید از ظرفیت نخبگان نیز دراین راستا استفاده شود .
فرماندار شهرستان شاهین دژ همچنین خواستار نظارت دقیق بر عملکرد کمپ های ترک اعتیاد در شهرستان توسط دستگاههای مسئول شد.
در این جلسه ادارات جهاد کشاورزی ,آموزش وپرورش  ونیروی انتظامی اقدامات خود را در این حوزه ارائه نمودند.