استاندار آذربایجان غربی :

کارگران سربازان جنگ اقتصادی هستند

کارگران سربازان جنگ اقتصادی هستند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش کارگران در مقابله با تحریم های ظالمانه دشمنان گفت: کارگران سربازان جنگ اقتصادی هستند.

محمدصادق معتمدیان، در دیدار با اعضای تشکلهای کارگری استان با اشاره به جایگاه رفیع کارگر در دین مبین اسلام گفت: براساس آموزه های دین مبین اسلام، جایگاه کارگران، جایگاه والایی است.

استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر توجه ویژه دولت ها در نظام اسلامی برای تامین معیشت و نیازهای کارگران گفت: نظام اسلامی نگاه ویژه ای به جامعه کارگری و رفع مشکلات این قشر دارد.

وی با اشاره به نقش ویژه کارگران در عرصه های دفاع از نظام اسلامی و آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی، اظهار داشت: قشر کارگر در دوران پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقابله با تحریم های ظالمانه دشمنان نقش موثری دارند.

معتمدیان همچنین به تحریم های ظالمانه دشمنان علیه کشورمان نیز اشاره کرد و افزود: کارگران سربازان جنگ اقتصادی هستند و امروز بیش از گذشته کشور به کار و تلاش شبانه روزی و افزایش تولید و تامین مایحتاج مردم نیازمند است و در این زمینه نقش کارگران بسیار موثر و تاثیر گذار است.

وی ادامه داد: برای رفع مشکلات کارگران، تدوین قوانین مناسب برای رفع مشکلات جامعه کارگری ضروری است.

استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر پرداخت مطالبات کارگران توسط کارفرمایان ادامه داد: برای دریافت مطالبات به حق کارگران در کنار آنها هستیم.

وی همچنین گفت: توجه به تربیت نیروی ماهر و استفاده از نیروهای ماهر و کاردان در اجرای طرح ها و پروژه های استان باید در اولویت قرار گیرد.

استاندار آذربایجان غربی همچنین با تاکید بر فراهم بودن شرایط مناسب در محیط کار و وظایف قانونی کارفرمایان،  گفت: کارفرمایان به وظایف قانونی خود در ایمن سازی فضای کار عمل کنند.