فرماندار شاهین دژ:

پیگیری توسعه مناطق روستایی ومحرومیت زدایی ازاهداف و الویت های مهم دولت سیزدهم است

پیگیری توسعه مناطق روستایی ومحرومیت زدایی ازاهداف و الویت های مهم دولت سیزدهم است
با حضور نماینده شهرستانهای شاهین دژ وتکاب در مجلس شورای اسلامی ,فرماندار شاهین دژ,بخشدار مرکزی وجمعی از مدیران مسائل ومشکلات روستای قوزلوی افشار بررسی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین دژبا حضور فرماندار شاهین دژ،نماینده شهرستان های شاهین دژ وتکاب در مجلس شورای اسلامی ،معاون  برنامه ریزی وهماهنگی امورعمرانی فرمانداری،بخشدارمرکزی ،دهیار واعضای شورای روستای قوزلوی افشاردر بخش مرکزی وجمعی از مدیران ادارات و اهالی شریف  روستامسائل ومشکلات این روستا بررسی شد
"محمدعلی حسین زاده"فرماندار شاهین دژ در این آیین با تاکید بر اهمیت خدمت رسانی به مناطق روستایی گفت: توسعه مناطق روستایی ومحرومیت زدایی، از اهداف و اولویت های مهم دولت سیزدهم دکتر رئیسی است که با جدیت دنبال خواهدشد.
وی با اشاره به ظرفیت های مهم وبزرگ مناطق روستایی شهرستان، اظهارداشت: بخش بزرگی از ظرفیت های توسعه شهرستان شاهین دژ در مناطق روستایی است که با همفکری وبرنامه ریزی و تلاش جمعی می توان زمینه پیشرفت وتعالی شهرستان را فراهم  کند.
فرماندار شاهین دژ خطاب به مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان گفت: خدمت به مردم توفیق بزرگی است که مامسئولان  باید به آن افتخار کنیم .
وی در این جلسه ضمن احصا و استماع مسائل ومشکلات روستا دستورات لازم درجهت پیگیری ورفع این موانع را، به ادارات ذیربط صادر کرد.
🇮🇷"حسن همتی"نماینده شهرستان های شاهین دژ وتکاب در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با تبریک سال نو گفت: دولت سیزدهم با مدیران جهادی وانقلابی بصورت شبانه روزی در جهت توسعه مناطق کشور وآسایش وآرامش مردم و رفع موانع ومشکلات در حوزه های مختلف اقتصادی،اجتماعی،سیاسی و... تلاش     می کنند.
وی به مسائل ومشکلات مناطق روستایی اشاره کرد وگفت: بسیاری از مشکلات و کمبودهای مناطق روستایی را می توانست در گذشته که شرایط اعتباری وبودجه بهتر بود، مرتفع کرد.
نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین دژ وتکاب در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از مردم افزود: مردم ما همواره در تمامی صحنه ها و رویدادهای مختلف نظام وانقلاب  حضور حماسی داشته ودارند، خدمت به این مردم افتخار بزرگی است .
در پایان این مراسم با اهدا لوح از خانواده شهید معزز زائر تجلیل بعمل آمد.