نتایج انتخابات در حوزه انتخابیه شاهین دژ وتکاب

نتایج انتخابات در حوزه انتخابیه شاهین دژ اعلام شد

نتایج انتخابات در حوزه انتخابیه  شاهین دژ اعلام شد
با پایان یافتن شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های شاهین دژ وتکاب نتایج شمارش آرا اعلام شد.

فرماندار شهرستان شاهین دژ به عنوان رییس حوزه انتخابیه شاهین دژ صبح شنبه سوم اسفند با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت:«همتی» با کسب مجموع ۱۲ هزار و ۵۶۶ رای از مجموع ۶۰ هزار و ۴۰۲ رای ماخوذه و تنها با اختلاف ۷۸ رای نسبت به نفر دوم موفق شد به خانه ملت راه پیدا کند.

🔹ایوب آذین‌پور ادامه داد: پس از وی «محمدجواد صبحانی» با ۱۲ هزار و ۴۸۸ رای، «سهراب محمدزاده» با کسب هفت هزار و ۴۶۰ رای، «علی‌اصغر محمدی» با ۶ هزار و ۶۴۴ رای، «جواد مولودی» با ۶ هزار و ۲۵۸ و «رحمان حمدی» با ۲ هزار و ۴۰۳ رای به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

🔹وی اظهار داشت: «صغری بزرگی» با ۲ هزار و ۱۲ رای، «خدیجه مهدوی» با یکهزار و ۹۹۸ رای، «پرویز صفرعلی» با یکهزار و ۵۱۴ رای، «علیرًا نصیری» با یکهزار و ۴۷۴ رای، «نبی‌الله پاکمنش» با یکهزار و ۲۸۶ رای و «ناصر جهانی» با یکهزار و ۲۴۷ رای به ترتیب در رده های بعدی جای گرفتند.

🔹آذین‌پور اضافه کرد: «خلیل شکری» با ۸۷۴ رای، «هادی خدایی» با ۶۳۵ رای، «محمود غفوریان» با ۵۶۹ رای، «عباس پاشایی» با ۴۸۵ رای، «روح‌اله اخوان» با ۲۵۷ رای و «داود شاهی» با ۲۳۲ رای نیز در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

🔹فرماندار شاهین‌دژ تاکید کرد: هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه از امروز به مدت ۲ روز در محل این فرمانداری آماده دریافت شکایت‌های احتمالی نامزدهاست.

🔹در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در «شاهین‌دژ - تکاب» ۱۹ نامزد با یکدیگر برای کسب یک کرسی به رقابت پرداختند./ایرنا