با حضور فرماندار و مدیران دستگاههای استانی::

جلسه کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید در شاهین دژ برگزارشد

جلسه کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید در شاهین دژ برگزارشد
چهارمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست فرماندارشهرستان شاهین دژ وبا حضور مدیرکل صنعت ،معدن وتجارت ،مدیر شهرک های صنعتی استان در فرمانداری شاهین دژ برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین دژ:چهارمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست "امیرتیموری" فرماندارشهرستان  شاهین دژ وبا حضور بابایی مدیرکل صنعت ،معدن وتجارت ،مدیر شهرک های صنعتی استان وجمعی از مدیران و کارشناسان استانی وشهرستانی ودیگر اعضای این کار گروه در محل سالن  اجتماعات فرمانداری شاهین دژ برگزار شد .

🔻فرماندار شاهین دژدر این جلسه با اعلام اینکه یکی ازمهترین برنامه ها برای رفع موانع تولید و کمک به واحدهای تولیدی درقالب کارگروه  تسهیل و رفع موانع تولید بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی در بخش صنعت ،کشاورزی ،خدمات و دیگرزمینه ها است .

🔻 فرماندار شاهین دژ  با اعلام اینکه شهرستان شاهین دژ با داشتن ظرفیتهای بالقوه و بزرگ در زمینه های مختلف هنوز نتوانسته به جایگاه واقعی خود دست یابد افزود :انتظار میرود با حمایت و توجه مسئولین استانی زمینه رشد و توسعه شاهین دژ در زمینه های مختلف با تلاش وپیگیری مستمر فراهم شود .

🔻وی گفت : از مدیران کل استان انتظار می رود با در نظر گرفتن شرایط محرومیت وبا استفاده از ظرفیتهای  خاص این شهرستان نگاه ویژه به شهرستان شاهین دژ داشته باشند .

🔻 در ادامه این جلسه  جمعی از صاحبان واحدهای تولیدی و بنگاههای اقتصادی شهرستان  به بیان مسائل و مشکلات حوزه واحدهای تولیدی  خود پرداختند و مدیران و کارشناسان استانی دیدگاه و نظرات خود را در خصوص مشکلات و  رفع موانع تولید بیان کردند.
در این جلسه بابایی مدیر کل صنعت ،معدن وتجارت استان آذربایجان غربی نیز گفت: مصوبات جلسات کارگروه رفع موانع تولید در شهرستان ها همچون مصوبات استانی قابلیت اجرایی دارد و مسائل ومشکلات واحدها تماما از طریق مراجع ذیربط  باید پیگیری و رفع شود.