با حضور فرماندار وامام جمعه :

اهدا جهیزیه به نوعروسان بمناسبت میلاد امام حسن عسگری(ع)

اهدا جهیزیه به نوعروسان بمناسبت میلاد امام حسن عسگری(ع)
بمناسبت میلاد یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام حسن عسگری(ع) ۱۱ سرویس جهیزیه به نوعروسان نیازمند در شاهین دژ از طرف کمیته امداد امام خمینی (ره) اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین دژ: با حضور فرماندار،امام جمعه ، رئیس مرکز اسلامی جنوب استان و جمعی از مدیران بمناسبت میلاد یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام حسن عسگری(ع) ۱۱ سرویس جهیزیه به نوعروسان نیازمند در شاهین دژ از طرف کمیته امداد امام خمینی (ره) اهدا شد.

 در آیین اهدای این جهیزیه ها به نوعروسان این شهرستان مسئول کمیته امداد اظهار داشت: جهیزیه های اهدایی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد شامل پنج قلم کالا از جمله فرش ، یخچال فریزر ۱۳ فوت، اجاق گاز پنج شعله، تلویزیون(LED) و جاروبرقی است.

وی ادامه داد: در این مراسم اقلام و جهیزیه نوعروسان با حضور امام جمعه، مسئول مرکز بزرگ  اسلامی، فرماندار و خیران به آنان اهدا شد.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شاهین دژ افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون نیز چندین تخته فرش از طرف کمیته حضرت امام (ره) و خیران  به نوعروسان این شهرستان اهدا شده است.

وی اضافه کرد: این نهاد آماده دریافت هرگونه کمک نقدی و غیرنقدی برای تامین جهیزیه  نوعروسان در این شهرستان است.

وی، با دعوت از خیران نیکوکار برای مشارکت در تامین جهیزیه نوعروسان افزود: حمایت های کمیته امداد از نوعروسان و زوج های جوان مددجو علاوه بر کمک هزینه جهیزیه؛ برخی برنامه های مشاوره ای، آموزشی و فرهنگی را نیز شامل می شود.