فرماندار شهرستان شاهین دژ:

با صدور پیامی سالروز تشکیل کمیته امداد امام خمینی (ره) را تبریک گفت

با صدور پیامی  سالروز تشکیل کمیته امداد امام خمینی (ره) را تبریک گفت
درمتن پیام آذین پور فرماندار شهرستان شاهین دژ آمده است:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین دژ:فرماندار شهرستان شاهین دژ با صدور پیامی سالروز تشکیل کمیته امداد امام خمینی (ره) را تبریک گفت:

متن پیام بدین شرح  است:

یکی از برترین تعالیم دین مبین اسلام، احسان و نیکوکاری و دستگیری از نیازمندان است؛ و این توفیقی است از جانب خداوند متعال که تنها نصیب بندگان برگزیده او می شود. تأسیس کمیته امداد به فرمان حضرت امام خمینی (ره) در سال 1357 یکی از برکات و دست آوردهای انقلاب اسلامی است که با هدف خدمت به محرومان و مستمندان جامعه تشکیل شد.
14 اسفند هرساله یادآور به بار نشستن شجره طیبه نهادی است که به دست پیر جماران غرس شده تا ثمره آن ره آوردی باشد برای محرومان و نیازمندان وخودکفایی ، توانمندسازی و کارآفرینی آنان در جهت عزت و کرامت انسانی ازجمله فعالیت های کمیته امداد در این عرصه بوده است.
وامروز پس از سالها تلاش صادقانه  هر روز به افتخارات این نهاد مقدس افزوده می گردد و این مرهون پیگیری و دلسوزی این مجموعه پرتلاش بوده است .
اینجانب لازم می دانم ایام فرخنده سالروز تأسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) را به تلاشگران این عرصه صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمایم، امید است در پرتو عنایات حق تعالی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و با الهام از رهنمودهای امام راحل (ره) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همه با هم در پیشبرد اهداف و ارتقاء جایگاه و نقش کمیته امداد درراستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش موفق و موید باشید.
همچنین در آستانه ایام نوروز تلاش کنیم با همدلی و مهربانی حس نوع دوستی را بیش از همیشه در جامعه تقویت کرده و با شرکت در جشن های نیکوکاری به کمک اقشار ضعیف بشتابیم که بی تردید این رفتارهای زیبای انسانی سعادت دنیا و آخرت را برایمان به ارمغان خواهد داشت./
آذین پور فرماندار شهرستان شاهین دژ