استاندار آذربایجان غربی:

تدابیرلازم برای جلوگیری از وقوع سیل در شهرستان مهاباد اندیشیده شود / پرونده های خسارت دیدگان در اسرع وقت تهیه شود

تدابیرلازم برای جلوگیری از وقوع سیل در شهرستان مهاباد اندیشیده شود / پرونده های خسارت دیدگان در اسرع وقت تهیه شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: با پیگیری های انجام شده و تلاش نیروهای امدادی و خدمات رسان در ساعات اولیه بعد از سیل، لایروبی و پاکسازی خیابانها انجام شده و در حال حاضر نیز رفع آبگرفتگی ازمنازل مسکونی شهروندان مهابادی در مناطق سیل زده در حال انجام است که امیدواریم تا پایان امشب این عملیات به اتمام برسد .

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، محمدصادق معتمدیان ، دقایقی پیش با حضور سرزده در شهرستان مهاباد از مناطق سیل زده این شهرستان بازدید کرد.

استاندار آذربایجان غربی در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه خوشبختانه این سیل خسارت جانی نداشته است، گفت: با پیگیری های انجام شده و تلاش نیروهای امدادی و خدمات رسان در ساعات اولیه بعد از سیل لایروبی و پاکسازی خیابانها انجام شده و در حال حاضر نیز رفع آبگرفتگی ازمنازل مسکونی شهروندان مهابادی در مناطق سیل زده در حال انجام است که امیدواریم تا پایان امشب این عملیات به اتمام برسد .

وی با تاکید بر اینکه باید تدابیر لازم برای جلوگیری از بروز سیل های مشابه در شهرستان مهاباد صورت گیرد، افزود: معاون امور عمرانی استاندار و شهرداری باید مطالعات لازم در این زمینه و تدابیر لازم برای جلوگیری ازوقوع سیل های مشابه را انجام دهد.

وی با قدردانی از تماس تلفنی رییس جمهور محترم و پیگیری های وزیر محترم کشور، اظهار داشت: پرونده خسارت دیدگان سیل مهاباد  در اسرع وقت جمع بندی و برای اخذ خسارت به مرکز ارسال خواهد شد.