با حضور فرماندار شاهین دژ:

‍ نشست با اصحاب رسانه وخبر برگزارشد

‍ نشست  با اصحاب رسانه وخبر برگزارشد
نشست فرماندار شاهین دژ با اصحاب رسانه وخبر با حضور خبرنگاران رسانه ونشریات محلی در فرمانداری این شهرستان برگزارشد

به گزارش پایگاه خبری دولت در شاهین  دژ:"دکتر حسین زاده"فرماندار شاهین دژ دراین نشست با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و دعوت از همه جهت بهره مندی از فیوضات ماه میهمانی خدابا بیان اینکه توسعه و پیشرفت در یک فضای آرام و بدون تنش امکان پذیر است گفت :خوشبختانه امروز با همدلی و وفاق جمعی  در شهرستان و فعالیت اصحاب رسانه، فضای آرامی در شهرستان شاهین دژ حاکم بوده و شرایط مناسبی برای توسعه و پیشرفت وجود دارد.
فرماندارضمن استقبال ازنظرات وپیشنهادات اهالی رسانه درباره مسائل مختلف و تشریح اهمیت انتقال درست مطالبات مردم از سوی رسانه هاگفت:رسانه ها بامطالبه گری می توانندروندخدمت رسانی وتوسعه را تسریع نموده وهمچنین امیدونشاط رادرجامعه تقویت نمایند.
وی گفت: برای مطالبه‌گری رسانه‌ها محدودیتی نیست مشروط بر اینکه تخریب و تهمت در آن نباشد که این هم یک تذکر دینی و اخلاقی است. بعید می دانم از بین رسانه ها کسی بخواهد عامدانه درصددتخریب فردی باشد.
فرماندارشاهین دژ افزود: همه پیشنهادهاونظرات شما از سر دغدغه و برای مردم بود که انشالله از طریق فرمانداری با جدیت بررسی وپیگیری خواهدشد.
وی گفت: صداقت در قلم مهمترین خصیصه یک خبرنگار متعهد است که باید به دور از هرگونه جانبداری و بر اساس وظیفه شرعی و اجتماعی در این وادی حرکت کند.
فرماندار شاهین دژ  در پایان عنوان کرد:در خصوص حل مشکلات موجود در حوزه های مختلف شهرستان انشالله با تعامل سازنده دستگاههای اجرایی واقدام جهادی وانقلابی مدیران  وهمکاری اصحاب خبر ورسانه شاهین دژ را به جایگاه حقیقی خواهیم رساند.