هیات بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

در حوزه انتخابیه شهرستان های شاهین دژ وتکاب تشکیل شد

در حوزه انتخابیه شهرستان های شاهین دژ وتکاب تشکیل شد
هیات بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان شاهین دژ تشکیل و اعضای آن مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین دژ:طی حکمی از سوی دبیر هیات مرکزی بازرسی انتخابات آذربایجان غربی، مجید عبدی به عنوان رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان  شاهین دژ معرفی و مشغول به کار شد. 
همچنین  رسول منفرد وسعید خدایی نیز به عنوان اعضای اصلی هیات بازرسی انتخابات شاهین دژ معرفی شدند.
رئیس هیات بازرسی انتخابات شاهین دژ روز یکشنبه در نشست اعضای این هیات با اشاره به اهمیت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  گفت: حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای موجب سربلندی و تداوم اقتدار نطام جمهوری اسلامی می شود.
وی افزود: ملت ایران همواره با حضور باشکوه خود در پای صندوق های رای پایبندی خود به آرمان های انقلاب اسلامی را ثابت کرده اند و در انتخابات هفتم اسفندماه نیز با خلق حماسه برگ زرینی در تاریخ انقلاب ثبت خواهند کرد.
وی اضافه کرد: قانونمندی و بی طرفی مجریان، بازرسان و ناظران انتخابات اصلی ترین مولفه برگزاری یک انتخابات باشکوه است و همه عوامل دخیل در انتخابات باید رعایت قانون را در صدر کارهای خود قرار دهند.
وی گفت: بازرسان شعب اخذ رای باید در کنار مجریان برگزاری انتخابات زمینه های برگزاری یک انتخابات باشکوه را در این حوزه انتخابیه فراهم کنند.
وی با بیان اینکه بازرسان انتخابات نقش موثری در سلامت همه فرآیندهای انتخابات دارند، افزود: هیات های بازرسی با تعامل با هیات های اجرایی، اجرای دقیق قانون را باید مدنظر قرار دهند.
شهرستان شاهین دژ وتکاب حوزه اصلی انتخاباتی دراین دوره به مرکز شاهین دژ محسوب شده و دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی خواهد بود.