فرماندار شاهین دژبا صدور پیامی 14تیرماه روز "شهرداری ودهیاری"را تبریک گفت

فرماندار شاهین دژبا صدور پیامی 14تیرماه روز "شهرداری ودهیاری"را تبریک گفت
فرماندار شهرستان شاهین دژ فرارسیدن 14 تیرماه" روز شهرداری و دهیاری" راتبریک گفت:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین دژ؛ فرماندار شهرستان شاهین دژ فرارسیدن 14 تیرماه" روز شهرداری و دهیاری" راتبریک گفت:

متن پیام تبریک فرمانداربه شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نام‌گذاری روزی به‌عنوان "شهرداری و دهیاری" در تقویم کشور شاید در نگاه نخست تنها معطوف به نام‌گذاری بوده ولی در عمل روزی برای پاسداشت و قدردانی از زحمات خالصانه، شبانه‌روزی و دلسوزانه  مدیریت شهری و روستایی است .

شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به‌عنوان نهادی تصمیم گیر و تصمیم‌ساز همواره به دنبال ارتقای سطح خدمت‌رسانی درزندگی مردم و اثرگذاری در مسائل شهری، اجتماعی، عمرانی و فرهنگی بوده‌اند که در کنار همدلی و هم‌افزایی با مدیران شهرستانی و استانی سبب ایجاد روحیه امید ونشاط برای آحاد جامعه شده‌اند.

خادمین مردم در سطح شهرستان با عزمی جهادی در حال فعالیت بوده تا از طریق برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات جدید فضا را مناسب زندگی و کارنمایند و با ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به مردم و تلاش برای برقراری عدالت و پیشرفت باعث ارتقاء سطح زندگی مردم شوند.

اینجانب این روز فرخنده را به حضور شهرداران و دهیاران    محترم شهرستان شاهین دژ و مجموعه بزرگ شهرداریها و دهیاریها تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون خدمت در راستای ایجاد رفاه و آسایش عمومی، ارتقای کمی وکیفی خدمت صادقانه به مردم بزرگوار شهرستان را از درگاه پروردگار متعال خواستاریم.    
 
محمدعلی حسین زاده
فرماندار شهرستان شاهین دژ