فرماندار شاهین دژخبر داد:

مانور عملیات اطفای حریق شهرستان های جنوب استان در شهرستان شاهین دژ برگزار شد

مانور عملیات اطفای حریق شهرستان های جنوب استان  در شهرستان شاهین دژ برگزار شد
مانور اطفای حریق منابع طبیعی با حضور شهرستان های جنوب استان میاندوآب,مهاباد,نقده ,تکاب ,بوکان در شاهین دژ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین دژ:آذین پور فرماندار شاهین دژ در حاشیه برگزاری این مانور گفت: مانور اطفای حریق با تعامل و همکاری دستگاه‌های مختلف در  منابع طبیعی  شهرستان شاهین دژ با حضور شهرستان های مهاباد,بوکان,تکاب ,میاندوآب ونقده وشاهین دژ برگزار شد.

وی با اشاره به همکاری دستگاه‌های مختلف در این مانور، ابراز داشت: در این مانور یگان حفاظت اداره کل، منابع طبیعی شهرستان های جنوب استان، محیط زیست ، آتش نشانی، هلال احمر , جهاد کشاورزی ,اورژانس ودیگر دستگاه‌های امدادی حضور داشتند.

فرماندار شهرستان شاهین دژدر این مانور بر ضرورت تقویت امکانات اطفای حریق  و حفاظت از جنگل‌ها و منابع طبیعی  این شهرستان با به خدمت گرفتن ظرفیت های بومی، مشارکت مردم و هماهنگی دستگاه‌های مختلف تاکید کرد.

فرماندار شهرستان شاهین دژ در این مراسم،با ارزیابی توانایی‌های منابع طبیعی شهرستان های جنوب استان و ادارات این شهرستان در پیشگیری از آتش سوزی، هماهنگی بین دستگاه‌ها برای فراهم نمودن تجهیزات در مواقع اضطراری، استفاده از ظرفیت‌های محلی برای اطفای حریق و جلوگیری از روند تخریب مناطق مورد حریق در زمان آتش سوزی را از اهداف اصلی برگزاری مانور اطفای حریق منابع طبیعی شهرستان شاهین دژ عنوان کرد.