دستاوردها پس از انقلاب بسیار بوده اما با آرمانها فاصله داریم

معاون سیاسی ,امنیتی واجتماعی فرماندار ی شهرستان شاهین دژ:

معاون سیاسی ,امنیتی واجتماعی فرماندار ی شهرستان شاهین دژ:
مریم مسرت معاون سیاسی ,امنیتی واجتماعی فرمانداری شهرستان شاهین دژ بمناسبت دهه فجرقبل از خطبه های نماز جمعه اهل سنت شاهین دژ سخنرانی کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین دژ:مریم مسرّت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شاهین دژ که در خطبه های پیش از نماز جمعه اهل تسنن در مسجد النبی این شهر سخنرانی می کرد به تبیین خواست و مطالبه مردم در انقلاب و همچنین اندیشه های امام خمینی پرداخت و اظهار کرد: بر اساس آرمانهای انقلاب و بنیانگذار آن به رغم دستاوردهای پس از انقلاب که بدست آمده است هنوز با نقطه مطلوب فاصله داریم.

وی با اشاره به اینکه امام(ره) در خصوص نظام فرمودند که «جمهوری اسلامی نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر» تصریح کرد: جنبه الهی و مردمی دو بخش این خواسته است اما متأسفانه عده ای بر آن هستند تا یک بخش را در مقابل بخش دیگر برجسته کنند که این امر اگر صورت گیرد بدنه مردمی نظام را دلسرد می کند.

مسرّت افزود: اگر نتوانیم استقلال کشور را حفظ کنیم باخته ایم به همان اندازه اگر در ایجاد جامعه آزاد هم کوشا نباشیم بدنه اجتماعی از دست می رود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان شاهین دژ تأکید کرد: قانون اساسی و اجرای کامل آن یک ظرفیت برای کشور است که با اجرای کامل مفاد آن گامهای بسوی پیشرفت سریعتر صورت می گیرد.

 خانم مسرّت با بیان اینکه ما انقلاب نکرده ایم که تنها انقلاب کرده باشیم ادامه داد: ما انقلاب کرده ایم تا سبک زندگی جدید و سازوکار جدید و رویکرد نوین در جامعه ایجاد شود و مردم نیز از ثمرات آن بهره مند باشند.
 
وی سپس در ادامه بحث خود در خصوص فلسفه نظام اسلامی و انقلاب اسلامی گفت: انقلاب ایران و قانون اساسی میثاق تحقق حقوق مردم است بنابراین هرجا مجال بروز توانمندی هایتان را به دلیل زن بودن، ترک بودن، کرد بودن از دست دادید بدانید قطعاً مشکلی وجود داشته و سلیقه ای اعمال شده است.

این مسئول با بیان اینکه ایران متعلق به همه ایرانیان است ادامه داد: اگر عدالتی قربانی شود، اگر فساد و ریخت و پاش ها گسترده باشد باز بدانید انحرافی روی داده است و اگر مسئولی را بیگانه با دردهایتان یافتید بدانید او انقلابی نیست حتی اگر زباناً بگوید من انقلابی ام.

این فرزند شهید در بخش دیگری از سخنان خود به خدمات ۴۰ ساله نظام و ۶ ساله دولت نیز اشاره کرد و گفت: پس از انقلاب، ما در بخش های خدمات رفاهی مانند گاز، برق، آب و زیرساخت های مخابراتی  رشد قابل توجهی داشته ایم.

وی در بخش پایانی سخنان خود به خدمات نظام و دولت در شهرستان شاهین دژ نیز پرداخت و سپس گفت: به رغم مشکلاتی که از ناحیه تحریم های آمریکا و دیگر دشمنان وجود داشته  دستاوردهای بزرگی در حوزه های مختلف بوجود آمده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شاهین دژ به لزوم حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری هم پرداخت و گفت: در سایه اتحاد و وحدت و همدلی مردم ایران، امسال نیز با حضور گسترده شما ملت شریف برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی رقم خواهد خورد.