فرماندار شهرستان شاهین دژ

نظارت دقیق ومستمر در روزهای پایانی سال بر بازار باید صورت پذیرد.

نظارت  دقیق ومستمر در روزهای پایانی سال  بر بازار باید صورت پذیرد.
جلسه ستاد تنظیم بازار با حضور آذین پور فرماندار شهرستان شاهین دژدر سالن جلسات فرمانداری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین دژ:جلسه ستاد تنظیم بازارشهرستان شاهین دژ با حضور فرماندار این شهرستان برگزارشد

ایوب آذین پور فرماندار شهرستان شاهین دژ دراین جلسه با تاکید بر نظارت دقیق ومستمر بر بازار در ایام پایانی سال گفت: در ایام پایانی سال باید بصورت دقیق ومستمر از وضعیت بازار بازرسی ونظارت های لازم صورت پذیرد.

وی اظهار داشت: هدف اصلی برگزاری جلسات ستاد تنظیم بازار، حفظ آرامش بازار مصرف و حمایت از حقوق تولید کنندگان و مصرف کنندگان و شهروندان عزیز می باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان شاهین دژدر خصوص اختصاص برخی کالاها برای تنظیم بازار در شهرستان گفت: حمایت های لازم در خصوص تخصیص کالاهای مختلف تنظیم بازار باید با نسبت جمعیت انجام پذیرد تا عموم مردم  از این مزایا برخوردار شوند.

فرماندار شهرستان شاهین دژ همچنین اظهار داشت: تمهیدات لازم از سوی ادارات ونهادهای ذیربط در خصوص تامین کالاهای ضروری برای ایام عید باید پیش بینی شود.

فرماندارشهرستان  شاهین دژ در جلسه ستاد تنظیم بازار بر بررسی و نظارت مستمر بازرسان اتاق اصناف، اداره صنعت معدن و تجارت، و تعزیرات حکومتی در راستای جلوگیری از هر گونه گران فروشی، کم فروشی و اجحاف در حق شهروندان تاکید نمود.

فرماندار شهرستان شاهین دژ بر عدم نصب اتیکت قیمت در برخی از مغازه ها و اصناف شهرستان گله کرد و گفت: مغازه ها و تمامی عرضه کنندگان کالا و خدمات بر اساس قانون و در راستای بهبود وضعیت بازار ، مکلف به نصب برچسب قیمت بر روی کالا و تابلو نرخ دستمزد خدمات در محل کسب خود هستند.
لازم به ذکر است؛ در این جلسه اعضا ستاد تنظیم بازار شهرستان هر کدام جداگانه پیشنهادات و راهکار های لازم را در این خصوص ارائه کردند.