با حضور فرماندار وفرمانده یگان حفاظت از میراث فرهنگی استان آذربایجان غربی:

جلسه مشورتی دهیاران شهرستان شاهین دژ برگزار شد

جلسه مشورتی دهیاران شهرستان شاهین دژ برگزار شد
جلسه مشورتی دهیاران بخش مرکزی وکشاورز شهرستان شاهین دژ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین دژ:ایوب آذین پور فرماندار شهرستان شاهین دژ  در جلسه مشورتی دهیاران شهرستان گفت: دهیاران از یک سو در راستای حفظ وحراست از منابع ملی و ظرفیت های طبیعی روستا تلاش می کنند واز طرفی در مقابل حقوق مردم و انتظارات آنان نیز مسئول هستند.

فرماندار شهرستان شاهین دژ تاکید کرد:  دهیاران بایستی با تعامل و همفکری شورا  ومردم، در راستای  توسعه روستا و خدمت به مردم تلاش مضاعف نمایند.

فرماندارشهرستان شاهین دژ با تاکید برنظارت دهیاران بر روند ساخت وساز درمناطق روستایی اظهار داشت: دهیاران باید بر روند ساخت وساز در مناطق روستایی نظارت لازم و مستمر را داشته باشند وهمچنین درراستای طرح مقاوم سازی مساکن روستایی تلاش نمایند.

فرماندار شهرستان شاهین دژ با اشاره به توطئه دشمنان نظام درخصوص ایجاد فضای ناامیدی ویاس در میان مردم گفت: دهیاران باید برای مقابله با هجمه دشمنان در راستای تقویت امید و نشاط در مناطق روستایی  گام بردارند.

نماینده عالی دولت تدبیر وامید در شهرستان  با اشاره به ضرورت حفظ و صیانت از منابع آبی تصریح کرد: آبادانی هر منطقه ای از آب حاصل می شود دهیاران باید در جهت حفاظت از منابع آبی برنامه ریزی نمایند.

وی همچنین  به برگزاری انتخابات  در سال جاری اشاره کرد و گفت: دهیاران باید زمینه حضور ومشارکت حداکثری مردم در انتخابات سال جاری را فراهم نمایند.