برگزاری دومین مانور امداد رسانی جاده ای با حضور فرماندارشاهین دژ

برگزاری دومین مانور امداد رسانی جاده ای با حضور فرماندارشاهین دژ

برگزاری دومین مانور امداد رسانی جاده ای با حضور فرماندارشاهین دژ
مانور امداد رسانی جاده‌ای با هدف آمادگی هر چه بیشتر دستگاه‌های امدادی و خدماتی با حضور مسئولان در شاهین دژ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین دژ: فرماندار شهرستان شاهین دژ بعد از ظهر دوشنبه در پایان دومین مانور امدادرسانی جاده‌ای در شاهین دژ گفت: با انجام آموزش های لازم و افزایش دانش مدیریت جامع بحران، باید آمادگی مقابله، بازسازی و بازتوانی را در حوادث و بلایای طبیعی احتمالی داشته باشیم.

ایوب آذین پور با قدردانی از زحمات دست اندرکاران برگزاری این مانور بیان داشت: برگزاری این مانورها سبب افزایش توانمندی امداد گران و نیروهای تحت امر برای مقابله با حوادث می شود.

وی افزود: اجرای این مانور نشان از مشارکت و توان نیروهای امدادی و فعال شدن تیم بحران شهرستان در مواقع ضروری است.

فرماندار شهرستان شاهین دژ با تقدیر و تشکر از اقدامات خوب و سرعت عمل نیروهای امدادی حاضر در این مانور گفت: همه مدیران در مواقع بحران حضور فیزیکی داشته و مشارکت آنان می تواند به کاهش حوادث کمک کند.

فرماندارشاهین دژ تصریح کرد: برگزاری مانورهای امداد و نجات، نقش مهمی در کاهش اثرات حوادث دارد و در این مانورها علاوه بر تمرین مقابله با حوادث، کاهش تلفات را در مواقعی بحرانی داریم.

وی بیان کرد: حفظ آمادگی یگان های امدادی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است زیرا حادثه و خطر همیشه در کمین است و برای مقابله با حوادث احتمالی همیشه باید از آمادگی کافی برخوردار باشیم.