با حضور فرماندار :

جلسه کمیسیون پیشگیری از سرقت شهرستان شاهین دژ برگزار شد

جلسه کمیسیون پیشگیری از سرقت شهرستان شاهین دژ برگزار شد
جلسه کمیسیون پیشگیری از سرقت شهرستان به ریاست "حسین زاده" فرماندار شاهین دژ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین دژ؛
"محمدعلی حسین زاده"فرماندار شهرستان شاهین دژدرجلسه کمیسیون پیشگیری از سرقت با تبریک فرارسیدن میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت ولیعصر(ع) و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) گفت: بالا بردن سطح آگاهی  مردم ازموثرترین راههای پیشگیری از سرقت  است که با ارتقاء فرهنگ عمومی می تواند اثرگذاری لازم رادر این زمینه داشته باشد.
فرماندار شاهین دژ  عدم رعایت برخی از اصول حفاظتی را در وقوع سرقت ها موثر دانست و خواستار اجرای برخی اقدامات پیشگیرانه و بازدارنده اولیه توسط عموم مردم در راستای مقابله با سرقت  شد و بیان داشت:لازم است تا نیروهای انتظامی  آموزش شهروندان را در دستور کار خود قرار دهد و نواقص حفاظتی  اماکن  را احصاء و منعکس نمایند.
وی یادآور شد: رویکرد اصلی کارگروه در سطح شهرستان در حوزه مقابله با سرقت، اطلاع رسانی عمومی در خصوص شیوه های سرقت و برنامه ریزی در راستای مقابله و کاهش این معضل اجتماعی خواهدبود.
فرماندار شاهین دژ افزود: برای ریشه کن نمودن برخی ناهنجاری های اجتماعی چون سرقت واعتیاد نیاز است که با برنامه ریزی وکار گروهی  و تعامل وهمکاری  همه در یک جهت و برای نتیجه مشخص تلاش کنند.
وی با تاکید بر ارتقای موارد خودمحافظتی در ادارات ،مدارس و اماکن دولتی گفت: تمهیدات مربوط به ارتقای  حفاظت فیزیکی اماکن چون نصب دوربین های پایش و حصارکشی  بایداز سوی مدیران  پیش بینی شود.
وی خواستار تشدید نظارت ها از سوی نیروی انتظامی ونهادهای نظارتی ومدیران دستگاههای اجرایی   در ایام تعطیلات عید نوروز شد