با حضور فرماندار وامام جمعه :

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی وانتظامی بمناسبت هفته نیروی انتظامی در شاهین دژ

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی وانتظامی بمناسبت هفته نیروی انتظامی در شاهین دژ
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی وانتظامی بمناسبت هفته نیروی انتظامی در شاهین دژبرگزارشد

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری شاهین دژ: به مناسبت هفته  نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروی انتظامی و نظامی در ستاد فرماندهی انتظامی  شهرستان شاهین دژ با حضور فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای تامین و دیگر مسوولان در ستادفرماندهی انتظامی در شاهین دژ  برگزار شد.

ایوب آذین پور فرماندار شهرستان شاهین دژ دراین مراسم با تبریک هفته نیروی انتظامی  گفت: نیروی انتظامی در قالب واحدهای مختلف براساس  برآیند نیازهای اجتماعی  زندگی  انسان ها تعریف شده است که در راستای حفظ امنیت وبرقراری نظم وانجام ماموریت ها در جامعه نقش آفرینی می کنند.

رئیس شورای تامین شهرستان شاهین دژبا قدردانی از تلاش های نیروهای انتظامی با اشاره به شعار محوری پلیس در سال جاری تحت عنوان "پلیس هوشمند؛ امین مردم است "گفت: نیروی انتظامی امروز برای انجام ماموریت های مختلف هم به مدیریت هوشمند وهم به مدیر هوشمند نیاز دارد.

وی افزود: مدیریت هوشمند یعنی بهره گیری از فرآیندها برای کاهش خطا و کاستی ها است تا بستر دقیق ومناسب انجام ماموریت ها را فراهم نماید.

نماینده عالی دولت در شهرستان شاهین دژ همچنین در خصوص مدیرو فرمانده هوشمند نیز اظهار داشت: مدیر هوشمند دارای ویژگی های ادراکی ,ذهنی ودانش بالا است ودر انجام ماموریت ها با تاسی از این ویژگی ها موفق عمل می کند.

فرماندارشهرستان شاهین دژ تصریح کرد: ارتباط هوشمند با مراکز آموزشی ,علمی وپژوهشی وارتباط با جامعه نخبگان تحقق بخش پلیس هوشمند در جامعه  است.

فرماندار شهرستان شاهین دژ به انتظارات مردم وجامعه از پلیس  اشاره کرد وگفت: در جامعه اسلامی  آنچه که مردم از پلیس انتظار دارند احترام به هنجارهای اخلاقی ,غرق نشدن در مادیات ودوری از جاه طلبی وخدمت برای رضای خدا ودر جهت نیازهای  جامعه ومردم است والحمدالله نیروی انتظامی در این راستا حرکت می کند.

دراین آیین با اهدا لوح وهدایایی از سوی فرماندارورئیس شورای  تامین شهرستان از فرماندهی نیروی انتظامی وجمعی از پرسنل فعال وتلاشگر انتظامی شهرستان تجلیل بعمل آمد.