پیام فرماندار شهرستان شاهین دژ بمناسبت روز معلم

پیام فرماندار شهرستان شاهین دژ بمناسبت روز معلم
"محمدعلی حسین زاده "فرماندار شهرستان شاهین دژ و رئیس شورای آموزش و پرورش با صدور پیامی؛ 12اردیبهشت، سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین دژ، متن کامل این پیام  به شرح زیر می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم

12 اردیبهشت؛ که به یاد استاد شهید” آیت الله مرتضی مطهری” بزرگ معلمِ مدرسه انقلاب اسلامی به نام روز معلم نامگذاری شده است، روزی پرعظمت در مجموعه مناسبت های  کشور است که به پاسداشت مقامِ مجاهدان سنگر سبز علم‌آموزی، آگاهی‌بخشی و طلایه داران روشنگری اختصاص یافته است.
پای نهادن در وادی خطیر هدایت و روشنگری و رهایی آدمی از زنجیرهای جهل و راهنمایی انسان به طریق دانستگی و خرد، رسالت گران سنگی است که معلمین فرهیخته با پیروی از مکتب مبشران دین الهی، رسولان و پیامبران رستگاری و آگاهی آموخته اند.
مقام شامخ و والای معلم را نمی توان در ترازوی مادی و این جهانی به سنجش گذاشت و با تعبیرات و اصطلاحات معمول، اهمیت و ارزش راستین آن را وصف کرد، چرا که معلم، فروزان کننده مشعل بینش و دانش و تربیت آموز زندگی پربار آدمی بر بسیط جهان است.
اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره استاد فرزانه حوزه و دانشگاه، شهید آیت الله مرتضی مطهری و همه شهدای والامقام فرهنگی، 12 اردیبهشت ماه؛ روز معلم و هفته بزرگداشت مقام معلم  را به  حضورمردم شریف و دانش پرور شاهین دژ, خاصه معلمان و فرهنگیان عزیز تبریک عرض نموده، از تلاشهای ارزشمند و مشفقانه اساتید، مربیان، دبیران، آموزگاران و همکاران آنها در سراسر شهرستان  قدردانی می نمایم امیدوارم با مجاهدت و همت والای همه فرهنگیان عزیز، استادان فرهیخته و معلمان مشفق به سوی جامعه ای پویا و با نشاط و سرشار از فضل و اخلاق  گام برداریم تا در آینده ای نزدیک، شاهد اعتلا و آبادانی ایران و شاهین دژ عزیزمان باشیم./

  "محمدعلی حسین زاده"
فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان شاهین دژ