با حضور فرماندار شهرستان شاهین دژ:

بزرگداشت هفته مقام زن و گرامیداشت روز مادر در شاهین دژ برگزار شد

بزرگداشت هفته مقام زن و گرامیداشت روز مادر در شاهین دژ برگزار شد
به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، هفته مقام زن و بزرگداشت روز مادر، مراسمی با حضور مادران و زنان شایسته این شهرستان برگزار شد.

آیین بزرگداشت مقام مادر وروز زن بمناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) با حضور بانوان ومادران شایسته این شهرستان وفرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.

ایوب آذین پور فرماندار شهرستان شاهین دژ دراین آیین با تبریک میلاد باسعادت حضرت زهرا(س) و روز زن وروزمادر گفت: درکشورهای که به توسعه وپیشرفت دست  یافته اند همواره از ظرفیت بانوان در حوزه های مختلف  بخوبی استفاده شده است.

فرماندار شهرستان شاهین دژ با تاکید بر مطالبه گر بودن بانوان ,اظهار داشت: زنان بعنوان بخش بزرگ واثرگذار از جمعیت کشور باید برخی ازحقوق قانونی خود را از مسئولین  مطالبه وپیگیری نمایند.

فرماندار شاهین دژ با اعلام اینکه بیشتر توفیقات بدست آمد مرهون ایثار وتلاش مادران این سرزمین است گفت: بسیاری از توفیقات بزرگ کشور مرهون ایثار وتلاش مادران  این مرز وبوم است.

نماینده عالی دولت در شهرستان شاهین دژ با تاکید برفراهم شدن زمینه نشاط و ورزش بانوان گفت: دربرنامه ریزی ها برای نشاط و ورزش بانوان  پیش بینی های لازم از سوی  مسئولین درشهرستان باید صورت بگیرد.

وی با اشاره به تاثیر وجود مبارک حضرت زهرا(س) در امر رسالت پیامبر(ص) وتبلیغ وترویج آیین محمدی (ص)گفت: حضرت زهرا(س) در بسیاری از امور همواره طرف مشورت پیامبر اکرم(ص) وامیر مومنان(ع) بود.

درپایان این مراسم از بانوان برتر در بخش های مختلف ورزشی ,هنری و..  تجلیل بعمل آمد همچنین تعدادی از بانوان مسائل ومشکلات خود را در فضایی صمیمی با فرماندار این شهرستان مطرح نمودند.وفرماندار به تمامی این سوالات پاسخ دادند.