با حضور سرپرست معاونت سیاسی ,امنیتی واجتماعی استانداری آذربایجان غربی:

آیین تودیع ومعارفه فرماندار شهرستان شاهین دژ برگزار شد

آیین تودیع ومعارفه فرماندار شهرستان شاهین دژ برگزار شد
با حضور سرپرست معاونت سیاسی ,امنیتی واجتماعی استانداری آذربایجان غربی آیین تودیع ومعارفه فرماندار شهرستان شاهین دژ برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری دولت در شاهین دژ:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی درآیین تودیع ومعارفه فرماندار شهرستان شاهین دژ گفت: تمام تلاش مدیران و نیروهای دستگاه های اجرایی باید در راستای رفع مشکلات مردم  براساس واقعیت و پتانسیل های موجود کشور باشد.
رضا ابراهیمی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید شاهین دژ افزود: سیاست میدانی و حاضر شدن در بین مردم در دستور کار مسولین قرار دارد تا از نزدیک مشکلات و مطالبه های مردم رصد و پیگیری شود.
وی با اشاره به اینکه انتخاب مدیران شهرستانی نیز براساس اصل جهادی بودن صورت گرفته است، اضافه کرد: حل مشکلات و شرایط معیشت مردم با روال عادی و خدمت در وقت اداری امکان پذیر نیست و مسوولان باید به صورت شبانه روزی به فکر حل مشکلات مردم باشند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی  اظهار داشت: کشورمان در هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمنان ایستادگی کرد و امروز بایستی با تفکر جهادی و اتکابه توان داخلی در برابر دشمنان ایستادگی کند.
ابراهیمی با بیان اینکه نظام ما امروز نیازمند مدیران جهادی است، افزود: رفع مشکلات مردم واحداث و تکمیل طرح های زیرساختی از اولویت های برنامه های دولت است.
وی همچنین در ادامه بر رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم تاکید کرد و گفت: شهروندان نسبت به دریافت واکسن در مراحل سه گانه آن اقدام کنند تا به زودی شاهد ریشه کن شدن این بیماری باشیم.
 در پایان این مراسم "محمد علی حسین زاده" به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شاهین دژ انتخاب و از زحمات "امیر تیموری" فرماندار سابق این شهرستان قدردانی شد.