در فرمانداری شاهین دژ:

جلسه مدیرعامل صندوق کارآفرینی امیداستان با فرماندارشاهین دژ برگزارشد

جلسه مدیرعامل صندوق کارآفرینی امیداستان با فرماندارشاهین دژ برگزارشد
جلسه مدیرعامل صندوق کارآفرینی امیداستان آذربایجان غربی با فرماندارشاهین دژ در فرمانداری این شهرستان برگزارشد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین دژ: جلسه هماهنگی  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان شاهین دژ در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در فرمانداری برگزارشد .
"دکترحسین زاده"فرماندار شاهین دژ در این دیدار با اشاره به اهمیت موضوع اشتغال و رویکردوبرنامه صندوق کارآفرینی امیددر خصوص پرداخت وام های اشتغالزایی، خواستار تسهیل و تسریع در اعطای تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان در شهرستان شاهین دژ توسط صندوق کارآفرینی امید شد.
وی اظهارداشت: می طلبد در شهرستان یک نگاه صحیح ومسئولانه نسبت به وضعیت اشتغالزایی  باشد و برنامه ریزی منظمی جهت تبیین برنامه هاو خدمات ارائه شده انجام شود.
فرماندارشاهین دژ گفت:در سال جدید در جهت سیاست‌های دولت سیزدهم ومنویات مقام معظم رهبری  باید برای تقویت تولید وایجاد اشتغال پایدار تلاش بیشتری از سوی مدیران دستگاههای اجرایی انجام شود.

گلمحمدی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امیداستان هم ضمن ارائه گزارشی از تسهیلات پرداختی و حمایت های صورت گرفته، بر همکاری دستگاه های مربوطه با این صندوق جهت پرداخت وام های اشتغال تاکید کرد و قول مساعد به منظور اختصاص تسهیلات اشتغالزایی به شهرستان شاهین دژ را داد.
وی گفت: آمادگی حمایت از طرح های اشتغالزا و کسب وکارهای کوچک وبزرگ درقالب سرمایه در گردش ودیگر تسهیلات در شهرستان را داریم .
در این جلسه مدیران بهزیستی ،میراث فرهنگی ،کمیته امداد،جهادکشاورزی،صنعت ،معدن وتجارت گزارشی از وضعیت واحدهای تولیدی وتسهیلات پرداختی به طرحهای اشتغالزایی ارائه  وآمادگی خود را جهت همکاری با صندوق کارآفرینی اعلام نمودند.