فرماندار شاهین دژ درجلسه ستاد پیشگیری از بیماری کرونا:

مردم عزیز برای حفظ شرایط ومقابله با بیماری کرونا باید از برگزاری مهمانی ها ودورهمی ها در شب یلدا خودداری کنند .

مردم عزیز برای حفظ شرایط ومقابله با بیماری کرونا باید از برگزاری مهمانی ها ودورهمی ها در شب یلدا خودداری کنند .
فرماندار شاهین دژ درجلسه ستاد پیشگیری از بیماری کرونا: مردم عزیز برای حفظ شرایط ومقابله با بیماری کرونا باید از برگزاری مهمانی ها ودورهمی ها در شب یلدا خودداری کنند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین دژ:امیر تیموری فرماندار شهرستان شاهین دژ دراین جلسه باتبریک ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستاروقدردانی از تلاش های شبانه روزی پرستاران گفت: ایثار و از خود گذشتگی پرستاران درروزهای شیوع بیماری کرونا همچون ایثار رزمندگان در دفاع مقدس؛ هیچگاه از اذهان مردم پاک نخواهد شد.

فرماندار شاهین دژ با  درخواست از مردم در خصوص پرهیز از دورهمی ها در شب یلدا اظهار داشت: مردم عزیز برای حفظ شرایط ومقابله با بیماری کرونا باید از برگزاری مهمانی ها ودورهمی ها در شب یلدا خودداری کنند .

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی وشبکه های اجتماعی در این ایام گفت: تاثیر پیشگیرانه فضای مجازی در قالب فرهنگ سازی و اطلاع رسانی بیشتر از محدودیت های قانونی در ایام کرونایی بوده و از این رو بهره گیری از ظرفیت رسانه ها در این راستا بیش از پیش ضروری است.

فرماندار شاهین دژ اضافه کرد: براساس آمار بهداشت و درمان، بیشتر ابتلا به بیماری کرونا براثر دورهمی های خانوادگی اتفاق     می افتد.

وی با بیان اینکه در وضعیت کنونی فضای مجازی بزرگترین نقش فرهنگ ساز را ایفا می کند افزود: در راستای آگاه سازی ، فعالان مجازی می توانند با تولید محتوا برای کاستن از دورهمی های خانوادگی، در پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا تاثیرگذار باشند.

فرماندار شاهین دژ با تاکید برمشارکت فعال دستگاههای اجرایی در طرح هاو ماموریت های ستاد پیشگیری از کرونا گفت: مسئولین ادارات با نصب بنر وفرهنگ سازی در بین کارکنان در خصوص پرهیز از برگزاری دورهمی ها در شب یلدا نقش فعالتری داشته باشند.

در آغاز این جلسه با اهدا لوح وهدایایی از پرستاران فعال و تلاشگر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان تجلیل بعمل آمد.