استاندار آذربایجان غربی: احیای واحدهای راکد را با جدیت پیگیری می کنم

استاندار آذربایجان غربی: احیای واحدهای راکد را با جدیت پیگیری می کنم
استاندار آذربایجان غربی گفت: احیای واحدهای راکد و نیمه فعال در استان را امسال نیز همانند سال گذشته با جدیت پیگیری می کنم.

محمدصادق معتمدیان در آیین بهره برداری از کارخانه تولید خوراک دام، طیور و آبزیان در میاندوآب، با اشاره به برنامه دولت برای حمایت از احیای واحدهای راکد و نیمه فعال در کشور گفت: در سال گذشته با برنامه ریزى، رفع موانع و مشکلات و حمایت از واحدهای راکد، 98 واحد راکد و نیمه فعال استان به چرخه تولید بازگشتند.

استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: احیای واحدهای راکد می تواند در ایجاد فرصت های اشتغال، افزایش تولید و درآمد مردم موثر باشد و ما در سال جاری روند کمک به احیای واحدهای راکد در استان را شتاب می دهیم.

وی با اشاره به اختصاص یک روز از هفته برای حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی در استان گفت: در این برنامه هفتگی، به صورت اختصاصی مشکلات واحدهای تولیدی در محل خود واحد بررسی و حل می شود‌.

معتمدیان همچنین از برنامه ریزی برای ارتباط برخط جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سال‌جاری خبر داد و گفت: برای افزایش ارتباط با مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی، در شهرستانهای استان ارتباط بر خط برنامه ریزی می شود.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نامگذاری امسال تحت عنوان "تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین" از طرف مقام معظم رهبری گفت: تحقق منویات رهبری در راس برنامه های استان قرار دارد.