برگزاری دومین مانور امداد رسانی جاده ای با حضور فرماندارشاهین دژ

مانور امداد رسانی جاده‌ای با هدف آمادگی هر چه بیشتر دستگاه‌های امدادی و خدماتی با حضور مسئولان در شاهین دژ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین دژ: فرماندار شهرستان شاهین دژ بعد از ظهر دوشنبه در پایان دومین مانور امدادرسانی جاده‌ای در شاهین دژ گفت: با انجام آموزش های لازم و افزایش دانش مدیریت جامع بحران، باید آمادگی مقابله، بازسازی و بازتوانی را در حوادث و بلایای طبیعی احتمالی داشته باشیم.

ایوب آذین پور با قدردانی از زحمات دست اندرکاران برگزاری این مانور بیان داشت: برگزاری این مانورها سبب افزایش توانمندی امداد گران و نیروهای تحت امر برای مقابله با حوادث می شود.

وی افزود: اجرای این مانور نشان از مشارکت و توان نیروهای امدادی و فعال شدن تیم بحران شهرستان در مواقع ضروری است.

فرماندار شهرستان شاهین دژ با تقدیر و تشکر از اقدامات خوب و سرعت عمل نیروهای امدادی حاضر در این مانور گفت: همه مدیران در مواقع بحران حضور فیزیکی داشته و مشارکت آنان می تواند به کاهش حوادث کمک کند.

فرماندارشاهین دژ تصریح کرد: برگزاری مانورهای امداد و نجات، نقش مهمی در کاهش اثرات حوادث دارد و در این مانورها علاوه بر تمرین مقابله با حوادث، کاهش تلفات را در مواقعی بحرانی داریم.

وی بیان کرد: حفظ آمادگی یگان های امدادی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است زیرا حادثه و خطر همیشه در کمین است و برای مقابله با حوادث احتمالی همیشه باید از آمادگی کافی برخوردار باشیم.