با حضور فرماندار :

آیین گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در شاهین دژ برگزار شد

آیین گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در شاهین دژ برگزار شد
فعالان حوزه کتابخانه های عمومی و کتابداران برتر شاهین دژ در آیین گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار ، معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین دژ: مراسم گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در شاهین دژ با حضور فرماندار ,رئیس نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان و کتابداران این شهرستان در فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شاهین دژ دراین آیین اظهار امیدواری کرد که شمیم و نسیم کتاب و کتابخوانی در کشور و به‌ویژه شاهین دژ بیش از پیش بوزد.
امیر تیموری، مهمترین عنصر در نهاد کتابخانه‌های عمومی را اعضاء توصیف کرد و گفت: وظیفه این نهاد عمومی و فرهنگی خدمت به تمامی اقشار جامعه است و در این راستا برنامه‌های مختلف و متنوعی اجرا می‌کند.
فرماندار شاهین دژ با اشاره به بهره‌گیری نهاد کتابخانه‌های عمومی از فضای مجازی، تصریح کرد: با وجود شیوع ویروس کرونا، فعالیت‌های این نهاد متوقف نشد و با همت کتابداران برنامه‌های مختلفی مانند جشنواره‌ها، پویش‌ها و مسابقات کتابخوانی را برگزار کرد که هر کدام به نوبه خود و در میان مخاطبان جریان ساز بوده‌اند.
فرماندار شاهین دژبرگزاری جلسات تجلیل از فعالان کتاب و کتابخوان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی را مهم ارزیابی کرد و گفت: این امر اهمیت کتاب را در جامعه نشان می‌دهد.